Opinie

Każdego dnia pracujemy na zaufanie tych, którzy powierzają nam swoje zdrowie.
Zaufanie – to najcenniejsza nagroda. W naszym sukcesie nie ma żadnej tajemnicy – po prostu pacjenci wybierają eksperckie leczenie nakierowane na ich konkretny przypadek medyczny. Leczenie oparte na wiedzy i doświadczeniu konsylium lekarskiego tworzącego klinikę ortopedyczną w Szczecinie. Czytanie opinii pacjentów może być ważnym czynnikiem w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru usług medycznych. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z doświadczeniami innych osób, które skorzystały z naszych usług. 

Polecam w 100%, perfekcyjny specjalista , kontakt bardzo dobry. Jedyny lekarz który przejrzał z dokładnością historie leczenia . Operacja przebiegła bez zarzutu

Paweł

Pierwsza wizyta, bardzo mile, profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe opisanie diagnozy oraz metod leczenia.Polecam Pana Doktora za profesjonalizm, szczegółowe wyjaśnienia, mila atmosferę.

Anna

Lekarz z duża wiedza medyczna, empatyczny, kompetentny, wyczuwający się w stan chorego, stawiający właściwa diagnozę. Można polecić każdemu pacjentowi mającemu problemy ortopedyczne. Znakomity lekarz ortopeda.

Barbara

Bardzo dobry lekarz operował moje biodro chodzę jak nowo narodzony i nikomu innemu nie dam kolana robić tylko jemu lekarz od Boga

Piotr P.

Polecam M. Domina, pełen empatii profesjonalista. Operował mi kręgosłup we wrześniu 2019, groził mi paraliż a ja chodzę! Wszystkim moim bliskim oraz znajomym rekomenduję doktora Macieja.

Aleksandra

Witam. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Jest to pierwsza klinika ortopedii w której podejście do mojego bólu zostało potraktowane bardzo profesjonalnie.

Karolina Nowakowska