Klinika

Ortho Expert to placówka skupiająca profesjonalistów w swojej dziedzinie, z bogatym stażem i wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy najlepszą opiekę na każdym etapie przywracania komfortu życia naszym pacjentom.

Specjalistyczną wiedzę naszych lekarzy potwierdzają certyfikaty z licznych szkoleń, odbywających się m.in. w USA, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i Niemczech. Praktyka zdobyta w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie na Oddziale Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej pozwala na wykonywanie najbardziej złożonych i skomplikowanych zabiegów. Nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by móc wprowadzać do swojej pracy innowacje technologiczne związane z medycyną.

Oprócz standardowych wizyt i konsultacji ortopedycznych oferujemy m.in. badania ultrasonograficzne narządów ruchu, iniekcję dostawową (również przy użyciu USG), alloplastykę stawów, artroskopię, rekonstrukcję więzadeł.

Zabiegi w naszej klinice wykonywane są w najlepiej wyposażonej sali operacyjnej w regionie, przy zachowaniu najwyższych standardów postępowania. Wąska specjalizacja pozwoliła na dostosowanie specyficznych warunków typowo dla chirurgii ortopedycznej i traumatologii narządów ruchu. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze implanty uznanych i cenionych producentów, co w połączeniu z profesjonalizmem personelu zapewnia najlepsze wyniki leczenia.

Szczególny nacisk kładziemy na czas rekonwalescencji. U każdego pacjenta przebiega on inaczej, a więc wymaga indywidualnego podejścia. Dobre samopoczucie w okresie pooperacyjnym odgrywa ważną rolę w powrocie do zdrowia.

Świadczymy również usługi w zakresie medycyny sportowej dla osób aktywnych fizycznie. Stosujemy mało inwazyjne techniki artroskopowe, aby wspierać sportowców w jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności.

W przywracaniu zdolności ruchowej w ramach rehabilitacji niezastąpieni są nasi fizjoterapeuci. Nie tylko w czasie pooperacyjnym, ale także pomagają przynieść ulgę i złagodzić ból, który nie wymaga interwencji chirurga.

Siedziba Ortho Expert jest zlokalizowana w dobrze skomunikowanym miejscu w centrum Szczecina. Ośrodek mieści się przy ul. Jagiellońskiej 87b. Niedaleko znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Dla chcących przyjechać do nas własnym transportem, dostępny jest parking miejski z licznymi miejscami bezpośrednio przed kliniką.