Lekarze

Ortopeda – dr n. med. Albert Stachura

Specjalista  ortopedii i traumatologii narządu ruchu od 2006 r. Ponad 20-letnie doświadczenie zdobywał w ośrodkach krajowych i zagranicznych m.in. Annecy, Nicei, Oxfordzie, Bostonie, Gyhum, Kiel. Specjalizuje się w zabiegach protezoplastyk stawów biodrowego, kolanowego, ramiennego oraz zabiegach małoinwazyjnych i rekonstrukcyjnych układu kostno-szkieletowego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci oraz wykonuje badania ultrasonograficzne bioder u niemowląt.

Ortopeda – Lek. Maciej Domin

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej. Specjalista Ortopedii i Traumatologii w Oddziale VI Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie Zdunowie. Specjalizuje się w operacjach choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa szyjnego oraz lędźwiowego, a głównymi zainteresowaniami zawodowymi są chirurgia urazowa oraz chirurgia kręgosłupa.  Swoje umiejętności poszerzał na licznych kursach w Polsce i za granicą – głównie w ośrodkach holenderskich i w Stanach Zjednoczonych. Jest czynnym członkiem i wykładowcą fundacji AO (Arbeitsgemeinschaft für Osteosynthesefragen) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa.

Ortopeda – Dr n. med. Sebastian Kuras

Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej. Obecnie pracujący jako Specjalista Ortopedii i Traumatologii w Oddziale VI Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie Zdunowie. Swoje doświadczenie zdobywał w wielu zagranicznych ośrodkach min Londyn, Oxford, Innsbruck, Annecy, Stolzalpe. Specjalizuje się w zabiegach protezoplastyki stawów biodrowego i kolanowego, artroskopii stawu kolanowego i chirurgii urazowej. Wykonuje również zabiegi operacyjne z  wykorzystaniem komórek macierzystych. Prywatnie pasjonata lotnictwa i miłośnik sportów walki.

Ortopeda – Lek. Ireneusz Janiak

Jest Absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, obecne lekarz Oddziału VI Urazowo – Ortopedycznego Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie Zdunowie. Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Regularnie uczestniczy w szkoleniach w kraju i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Wykonuje badania ultrasonograficzne narządu ruchu (stawów, mięśni, więzadeł). Pod kontrolą USG wykonuje również iniekcje do stawów, pochewek ścięgnistych, punkcje torbieli i ganglionów. Wśród jego głównych zainteresowań zawodowych wymienić można zagadnienia z zakresu chirurgii stawów, ze szczególnym uwzględnieniem technik małoinwazyjnych.

Chirurg ręki – dr n. med. Paweł Dec

Specjalista Chirurgii Ręki. Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w Klinice Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Ręki Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako jeden z kilkunastu lekarzy w kraju zdał prestiżowy europejski egzamin specjalizacyjny z chirurgii ręki FESSH Diploma (EBHS) uznawany na terenie całej UE dzięki akredytacji UEMS (Union Européenne des Médecins Spécialistes). Uczestnik szeregu specjalistycznych kursów na renomowanych uniwersytetach m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Singapurze. Autor kilkunastu prac naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki PTChR oraz Europejskiego Towarzystwa Artroskopii Nadgarstka EWAS. Szczególnie zainteresowany artroskopią nadgarstka i stawów ręki, chirurgią zmian zwyrodnieniowych i reumatycznych oraz małoinwazyjnym leczeniem zespołów uciskowych nerwów kończyny górnej.

Dobry ortopeda prywatnie w Szczecinie: Profesjonalizm i kompleksowość na pierwszym miejscu

W sercu Szczecina, znajduje się ośrodek oferujący najwyższej jakości usługi ortopedyczne. Dla tych, którzy nie chcą kompromisów w dbałości o swoje zdrowie i samopoczucie, przygotowaliśmy propozycję na miarę XXI wieku.

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do zaawansowanej diagnostyki, ale także obejmuje szeroki zakres terapii, które są odpowiedzią na różnorodne potrzeby pacjentów. Nasza ekipa składa się z doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc oferować pacjentom najnowocześniejsze i najskuteczniejsze formy terapii.

Jeśli poszukujesz specjalistycznego wsparcia w dziedzinie ortopedii w Szczecinie, serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka. Dbamy o zdrowie i komfort naszych pacjentów na każdym kroku ich drogi do pełni zdrowia.

Konsultacje ortopedyczne w nowoczesnej odsłonie

Współczesny styl życia, zdominowany przez pracę przy biurku oraz długie godziny spędzone przed ekranem komputera, nie sprzyja naszemu układowi ruchu. Wraz z wydłużeniem się oczekiwanej długości życia, coraz częściej zmagamy się z problemami takimi jak osteoporoza, wpływającą na kondycję naszych kości. Codzienne obciążenia i mikrourazy, które nierzadko prowadzą do bólów kręgosłupa, a także groźniejsze urazy, takie jak złamania, sprawiają, że wiedza i wsparcie specjalisty ortopedy staje się wręcz nieocenione.

Z myślą o tych wszystkich wyzwaniach, nasze centrum ortopedyczne oferuje szeroki zakres usług – od zaawansowanych badań diagnostycznych, poprzez leczenie zachowawcze, aż po kwalifikacje do procedur operacyjnych oraz wsparcie w rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych.

Wyróżnia nas holistyczne podejście do pacjenta. Nasi ortopedzi ściśle współpracują z rehabilitantami, by dobrać najodpowiedniejszy plan leczenia i terapii, dostosowany do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Pamiętajmy, że dbałość o układ kostno-mięśniowy to inwestycja w zdrową przyszłość. Nasz zespół jest tu, by Ci w tym pomóc.

Ortopeda Szczecin prywatnie

Czy borykasz się z bólem stawów, kręgosłupa czy też innych części układu kostno-stawowego? Potrzebujesz profesjonalnej opinii i kierunku leczenia? Zapraszamy do naszego prywatnego gabinetu ortopedycznego w Szczecinie!

Nasz specjalista oferuje:

  1. Indywidualne podejście do każdego pacjenta.
  2. Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia schorzeń ortopedycznych.
  3. Konsultacje w zakresie: ortopedii ogólnej, traumatologii sportowej, reumatologii.
  4. Możliwość wykonania zaawansowanych badań diagnostycznych.
  5. Porady dotyczące rehabilitacji i zapobiegania urazom.